خرید از سایت فروشگاه زارا ترکیه Zara.com

زارا (Zara) یک برند اسپانیایی پوشاک و زیورآلات است و کار خود را از شهر ارتشیو در گالیسیا آغاز کرد. این برند یکی از شناخته شده ترین برندها از گروه زنجیره‌ای ایندیتکس محسوب می‌شود. کمپانی ایندیتکس یک شرکت بزرگ طراحی و نساجی اسپانیایی و بزرگترین گروه مد در دنیا است، که به غیر از برند زارا، صاحب برندهای دیگری همچون پول اند بیر (Pull&Bear)، ماسیمو دوتی (Massimo Dutti)، اویشو (Oysho)، استرادیواریوس (Stradivarius) و اوترکه (Uterqüe) و برشکا (bershka) نیز می باشد.


مشاهده سایت Zara.com

روش های سفارش از سایت زارا :

۱- لینک کالاهای انتخاب شده نهایی را در بخش فرم درخواست پیش فاکتور ثبت کنید

۲- روش مستقیم: ارسال لینک محصولات مورد نظر در نرم افزار ارتباطی تلگرام


خرید از سایت زاراآمانسیو اورتگا مؤسس زارا، اولین فروشگاهش را در سال ۱۹۷۵ میلادی در یکی از خیابان‌های مرکز شهر لاکرونیا در گالیسیای اسپانیا افتتاح کرد. در دههٔ هشتاد میلادی شرکت زارا توسعهٔ بین‌المللی خود را آغاز کرد و برای اولین بار در سال ۱۹۸۰ شعبه‌ای در پورتو واقع در پرتغال تاسیس کرد، پس از آن در سال ۱۹۸۹ وارد ایالات متحده و سپس در سال ۱۹۹۰ وارد فرانسه شد، در دههٔ نود نیز با افزودن مکزیک، یونان، بلژیک و سوئد و… توسعه خود را تا رسیدن به رقم کنونی ادامه داد.

زارا هم اکنون در ۸۸ کشور دنیا نزدیک به ۲۱۰۰ فروشگاه دارد. این برند کالاهایی نظیر پوشاک ، لوازم آرایشی ، عطر و ... در بخش های مردانه ، زنانه و کودکانه با قیمتی مناسب به بازار عرضه می کند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال