خرید از فروشگاه کوتون ترکیه Koton.com

فروشگاه آنلاین کوتون مجموعه‌ای غنی از کالکشن‌های نوین مد و فشن را برای بانوان، آقایان و همچنین کودکان فراهم آورد. شما می‌توانید با مشاهده وب‌سایت کوتون محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید.
برای خرید میتوانید به «کوتون» هم سر بزنید

می توانیم به جرات بگوییم كه هر كسی با هر سن و هر بودجه ای به سایت کوتون سر بزند دست خالی برنمی گردد.


سایت Koton.com

 روش های سفارش از سایت کوتون :

۱- لینک کالاهای انتخاب شده نهایی را در بخش فرم درخواست پیش فاکتور ثبت کنید

۲- روش مستقیم: ارسال لینک محصولات مورد نظر در نرم افزار ارتباطی تلگرام


كوتون برندی است ترک، كه با استفاده از بهترین طراحان، مرغوبترین و زیباترین پارچه ها، كفش و اكسسوری های شیك موج جدیدی در صنعت پوشاك در دنیا به راه انداخته است. این برند چند سالی است كه به بازار رقابت برندهای مختلف موجود در ایران قدم گذاشته است. می توان به جرات گفت كوتون یكی از بهترین برندهای تركیه ای است كه كیفیت بالای آن از یک طرف و ارائه محصولاتی با قیمت مناسب از سوی دیگر درخشش آن را دو چندان می كند. قیمت کالاهای این برند در مقایسه با برندهای هم تراز بسیار مناسب است، این خصیصه برند کوتون را همه نوع پسند کرده است.

آغاز به کار کوتون

خرید از سایت کوتون ترکیه Koton.comکوتون فعالیت خود را از سال ۱۹۹۸ در کشور ترکیه آغاز نمود و امروزه به یک برند معتبر جهانی در حوزه مد و لباس تبدیل شده است. در سال ۲۰۰۰ فقط ۱۰ شعبه محلی کوتون در ترکیه وجود داشت در حالی که هم اکنون کوتون بیش از ۳۶۲ شعبه در ۲۵ کشور دنیا دارد.. همچنین کوتون در سال ۲۰۱۳ برای دومین سال پیاپی به عنوان "مورد‌ علاقه‌ترین و ارجح‌ترین برند پوشاک بانوان" انتخاب شد.

هر سال کوتون بیش از ۲۰ هزار مدل جدید ارائه می کند. به طور میانگین می توان گفت در هر روز ۵۵ مدل جدید توسط کوتون معرفی می شوند. كوتون چهار فصل را پوشش می دهد.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال